merhaba!

keremsungur.com 'un profesyonel ekibi ile tanısmaya hosgeldiniz
//subsolardesigns.com/inez/wp-content/uploads/2016/01/shape1.png

kerem sungur

Fotoğrafçılığı sanat ile buluşturan Kerem Sungur, 2006 yılından beri profesyonel olarak yürüttüğü çalışmaları yıllar içerisinde geniş alanlara yaymayı başarmıştır. Bu alanlar içerisinde ise her yıl yenilenen moda fotoğrafçılığı, yaratıcılığın adresi reklam fotoğrafçılığı, doğru bir tanıtıma ihtiyaç duyan ürün fotoğrafçılığı ve insanların mutluluğunu yansıtan düğün fotoğrafçılığı gibi yaşamın vazgeçilmez unsurları yer alır.

Fotoğrafçılığı insanlara bir armağan ve hafızanın elle tutulur somut hali olarak gören Kerem Sungur, tecrübesini mesleğine olan aşkı ile harmanlayarak yıllar içerisinde başarılı bir ekibe ve onlarca başarılı projeye imza atmıştır. Profesyonel fotoğrafçı denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olan Kerem Sungur: profesyonel fotoğrafçı, kameraman, görüntü yönetmeni, grafiker, video kurgu ekibi, styling ekibi ve saç - makyaj ekibinden oluşan geniş bir kadroya sahiptir. Zengin ve uzman kadrosu sayesinde ülke ve dünya çapında tanınmış firmaların fotoğraf çekimleri ve reklam filmlerini hazırlamıştır. Moda fotoğrafçısı olarak hizmet verdiği firmaların satış potansiyelini arttırmaya yönelik kareler çeken Kerem Sungur ve başarılı ekibinin hizmet verdiği firmalar ve şirketler arasında;
• Google, Youtube, Peugeot, Victoria Secret ve Vodafone 'un organizasyonlarının fotoğraf ve tanıtım filmleri
• Koton, Penti, Veet, Poppy Gallery ve Solido’nun moda çekimleri
• Bim, Petrol Ofisi, Darıca Avm, Trios 2023, Eskihisar Sosyal Tesisleri’nin fotoğraf ve drone çekimleri
• Tofaş, Pastel, Trabzonspor, Üçyıldız, Shoes Center, Deport ve Sahne Işık gibi firmaların ürün çekimleri yer alır.

fotograf egitimi

Ünlü firmalarla çalışmış olmanın haklı gururunu yaşayan ve profesyonel fotoğrafçılık alanına yeni bir soluk ve renk getiren Kerem Sungur aynı zaman da yıllar içerisinde kazanmış olduğu tecrübeye dayanarak fotoğrafçılık eğitimleri de vermektedir. Levent'te bulunan kendi stüdyosunda yürüttüğü fotoğrafçılık eğitimlerinin yanı sıra BP, Tüvtürk, Tekfen, Eyüp Sabri Tuncer, Ümraniye Belediyesi, Mepa gibi firmalara da fotoğraf eğitimi alanında hizmet vermiştir. Temel fotoğrafçılık eğitimleri, ileri fotoğrafçılık eğitimleri, mesleki fotoğraf eğitimleri ve Photoshop eğitimleri ile de fotoğrafa gönül veren ve bu alanda profesyonelleşmek isteyenlere hizmet vermektedir.

Gelişen teknolojiyi çekimlerine taşımayı ilke edinen Kerem Sungur ekibi, drone ile gelin damat çekimleri yaparak sektöre farklı bir bakış açısı getirmiştir. Farklı bakış açıları ile düğün çekimlerinde fark yaratmaya çalışan ekip, sektör dışı kişilerin gerçekleştirdiği yaratıcılıktan uzak düğün çekimlerinden sıkılan ve modern düğün fotoğrafçısı arayan çiftlerin yeni adresi olmuştur.
Bir düğün fotoğrafçısının öncelikle çiftlerin bu özel gününde en yakın arkadaşı olması gerektiğine inanan Kerem Sungur, hazırlıkların tüm aşamasını titizlikle gerçekleştirmekte ve sorundan öte çözüm ortağınız olmaktadır. Düğün fotoğraflarında dış çekim, konsept stüdyo çekimleri yanı sıra kuaförden başlayan gün boyu çekimler; ayrıca düğün videosu, düğün klibi, drone ile havadan düğün fotoğraf ve videoları da çekilmektedir.
//subsolardesigns.com/inez/wp-content/uploads/2016/01/shape2.png


Kerem Sungur Ekip

Kerem Sungur Creative Studio bünyesinde gerçekleşen çekimlerin öncesi ve sonrası tüm aşamaları ile ilgilenen Ahmet Serdar Taşyürek, çekim ve kurgu alanlarında ekibe destek sağlamaktadır.

Hakkında

Ahmet Serdar Taşyürek
Art Dırector
Kerem Sungur Ekip

Survivor Yunanistan başta olmak üzere bir çok projede kamera ve kurgu departmanlarında çalışan Okan Sabrioğlu, ajans bünyesinde video çekimlerinde ve çekilen görüntülerin kurgulanmasında görev almaktadır..

Hakkında

okan sabrioglu
kamera & kurgu
Kerem Sungur Ekip

Başta Digitürk olmak üzere çeşitli dergi ve kanallarda yönetmenlik yapan İdil Olgaç, keremsungur.com'da çekilen videoların görüntü yönetmenliğini üstlenirken ayrıca moda, ürün ve yemek çekimlerinde konsept hazırlığı gerçekleştirmektedir.

Hakkında

idil olgaç
goruntu yonetmenı
Kerem Sungur Ekip

Lise ve üniversite eğitimlerini fotoğraf ve grafik tasarım üzerine alan Kardelen Avcı, ajansda gerçekleşen etkinlik, ürün ve düğün fotoğraflarını çekmekte ve düzenlemelerini yapmaktadır..

Hakkında

kardelen avcı
fotograf & retouch
Kerem Sungur Ekip

Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık Bölümünde sürdüren Müjdat Bozkır, ajans bünyesinde gerçekleşen tüm fotoğraf çekimlerinde öncesi ve sonrası olmak üzere hizmet vermektedir..

Hakkında

Müjdat Kanbay
fotograf
Kerem Sungur Ekip

Bir çok fotoğraf ve video projesinde yer alan Yağmur Dilaveroğlu, ajans bünyesinde özellikle moda fotoğrafları başta olmak üzere tüm çekimlerde fotoğraf ve video alanında görev yapmaktadır. .

Hakkında

Yağmur Dilaveroğlu
fotoğraf & video
Kerem Sungur Ekip

Drone çekimleri konusunda deneyimli olan Ümit Çakır, ajans bünyersinde gerçekleşen tanıtım filmi ve etkinlik videolarında drone ve aktuel kamera ile görüntüler almaktadır. .

Hakkında

Ümit Çakır
drone & video
Kerem Sungur Ekip

Özellikle yemek fotoğrafçılığı alanında bir çok ajans ve dergi için çekimler yapan İlknur İlgar, ajans bünyesinde gerçekleşen fotoğraf çekimlerinde görev almaktadır.

Hakkında

İlknur İlgar
fotograf
Kerem Sungur Ekip

Uzun yıllar çeşitli ajanslarda kamera ve montaj hizmeti veren Mehmet Tekin, keremsungur.com'da video kurgusu, montajlama, efekt kontrol ve color correction işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Hakkında

mehmet tekin
video kurgu & montaj
Kerem Sungur Ekip

Bir çok tv kanalı ve diziye make up hizmeti veren Murat Oruç, bunun dışında make up eğitimi de vermektedir. keremsungur.com bünyesinde gerçekleşen modelli çekimlerde make up olarak görev almaktadır.

Hakkında

Murat Oruç
make up
Kerem Sungur Ekip

Başta Jack and Jones ve Koton olmak üzere bir çok firmaya styling hizmeti veren Gizem Kurtcebe, keremsungur.com 'da gerçekleşen moda ve katalog çekimlerinde de styling konusunda hizmet vermektedir..

Hakkında

gizem kurtcebe
styling
Kerem Sungur Ekip

Petek Dinçöz, Mehmet Ali Erbil gibi ünlülerin saç tasarımlarını yapan Ümit Öztürk, keremsungur.com da erkek ve bayan modellerin saç tasarımlarını yapmaktadır.

Hakkında

umıt ozturk
saç tasarım
tamamlanan proje
Mutlu müsteri
Çekilen fotograf
yıllık tecrübe
//subsolardesigns.com/inez/wp-content/uploads/2015/12/DeathtoStock_SlowDown7trees.jpg

Yapılan İsler

Fotograf çekimi, havadan görüntüleme ve video çekimlerinizde hizmetinizdeyiz..
Fotograf cekimi
video cekimi
havadan görüntüleme
retouch & montaj

Referanslarımız

Fotograf çekimi ve fotografçılık egitimi referanslarımız
//subsolardesigns.com/inez/wp-content/uploads/2015/12/DeathtoStock_Clementine3-e1454332028542.jpg

Çekimler hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

keremsungur.com'un profesyonel ekibi fotograf, video ve havadan görüntüleme hizmetleri ile sizinle.. ayrıca siz de profesyoneller gibi fotograf cekmek icin fotografcılık egitimlerimize katılabilirsiniz.