Evlenecek Çiftlere Tavsiyeler

O en mutlu gününüz geldi çattı. Peki hazırlıklarınız tamam mı ? Bazen 1 yıl süren bazen 6 aya sığan uzun soluklu düğün hazırlığının son ve en önemli günü. Düğün günü, tüm çiftlerin hayatları boyunca hatırlayacağı o en mutlu gün için sizlerin neler yapması gerektiği hakkında birkaç tüyo vermek isteriz..

Düğün Fotoğrafçısı size bu telaşlı gününüzde zaman kazandıracak, sizi yönlendirecek ve tecrübeleri ile olası aksilikleri önleyecek en iyi arkadaşınız olacak...

Profesyonel Fotoğraf Çekimi
* Hayatınızın en tempolu günlerinden birine başlamadan önce kendinize biraz zaman ayırın ve güne dinlenerek başlayın.
* Düğün sabahı yapacağınız güzel bir kahvaltı ve banyo sizi bu tatlı ve yorucu güne hazırlayacaktır.
* Düğün gününüzün problemsiz geçmesi için öncelikle bir “check list” hazırlamış olmanız ve bu listeyi sizinle birlikte kontrol edip uygulayacak bir dosta ihtiyacınız olacaktır. İş yükünüzü azaltacak iyi bir organizatör en ufak ayrıntıyı atlamayacak ve sorunsuz bir düğün yaşamanıza yardımcı olacaktır.

Düğün Klip Çekimi

* Tüm gün ve gece boyu bozulmaması ve sizi her daim fresh bir görüntüde tutması gereken makyaj ve saçınız için makyözünüzün gün boyu ve gece yanınızda olması lazım. Tabiki kuaförünüzün de sizinle birlikte hareket etmesi başlıca olmazsa olmazlardan. Düğünde terlemek, saçın dağılması çok normal ve bu sizin için hiç problem olmamalı… Çünkü makyözünüz ve kuaförünüz yanınızda.
* İlk yardım çantanızı oluşturun. Düğün günü lekeli bir damatlık ya da gelinlikle gezmek istemezsiniz. Hazırlayacağınız ufak bir çantada ıslak mendil, yedek ayakkabı, gömlek, parfüm gibi herhangi bir kazada size yardımcı olacak malzemeleri yanınızda bulundurmayı unutmayın. Tabi çantanızı taşıyacak bir dost da olmazsa olmazlardan :)

about2

*Düğün gazetesi gelin ve damatların daha güzel anlar yaşabilmesi için önerilerde bulunuyor. Yeni mekanlar, unutulmayacak pozlar sunuyor. Bu sitede bir düğünün nasıl olması gerektiğine dair her şeyi bulacak en hiç aklınıza gelmeyecek en ince ayrıntılara karşılaşacaksınız. Hayatınızın en önemli günü için öneriler, son trendler ve uyarılara sitemizdekİ haberlerden ulaşabilirsiniz.
*Son olarak bu kadar plan ve program sizi sakın strese sokmasın. Düğününüzün tadını çıkarın, kocaman gülücükleriniz fotoğraflara, anılarınıza yansısın. Aksaklıkların hiç birine takılmayın. Arkadaşlarınız, sevdikleriniz ve hayat arkadaşınızla bu mutlu günü doya doya yaşayın.

Düğün Klip Çekimi

Tabi ki düğününüzün sorunsuz geçmesi için Profesyonel fotoğrafçı ile anlaşmanız size gün içerisinde oluşabilecek sorunlara karşı önceden hazırlıklı olma hatta sorunları çıkmadan engelleme şansı tanır. Bu şekilde hem güze bir gün geçirmiş hem de asla unutamayacağınız bir düğün fotoğraf çekimi gerçekleştirmiş olursunuz.©Kerem Sungur 2006 / 2016