Düğün Hikayesi Çekimi

Düğün Fotoğrafçısı fotoğraflarınızı çekmeye düğün günü sabahın erken saatlerinde başlar. Siz sağa sola koştururken, kuaföre giderken, baba evinden ayrılırken, balayına giderken kısacası her anınızda düğün hikâyenizi oluşturabilmek için düğün fotoğrafçısı da en iyi çekimlerini yapabilmek için yanınızdan ayrılmaz. .

Düğün Fotoğrafçısı sizin bu en mutlu gününüzdeki en önemli yardımcınız ve her anınızı sizin için kaydeden bir arkadaşınız olacaktır.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi Düğün hikâyesi çekimlerinde albümlerde o düğünün yapıldığı bölgede bulunan ve görülmeye değer yerlerin fotoğrafları da yer alır. Hatta gelin ve damat bu mekânlarda objektiflere poz vererek anlarını ölümsüzleştirebilirler. Kimi zaman sahilde kimi zamanda Boğaz’da çekilmiş bir fotoğraf buna örnek olarak gösterilebilir.

Düğün Hikayesi Çekimi

Fotoğraflarınızı kim çekiyor?
Tüm düğün çekimleri Profesyonel Fotoğrafçı Kerem Sungur tarafından yapılmaktadır. Çekimler için farklı bir çalışan ya da asistan görevlendirilmiyor. Düğününüzün başından sonuna kadar yapılan tüm çekimlerde Kerem Sungur yer alıyor ve o mutlu gününüzü profesyonel çekimleriyle ölümsüzleştiriyor.
Gelin ve damat fotoğraf çekimleri
Gelin ve damat genel olarak düğün mekânlarında fotoğraf çekilir. Ancak düğün albümünüzde farklı pozların yer alması için değişik mekânlarda da çekimler yapabiliyoruz. İsteğe bağlı olarak ziyaret edilerek mekanlarda verilecek pozlarla düğün albümünüze farklılıklar katabiliriz.

Düğün Hikayesi Çekimi

Fotoğrafların kalitesi
Düğün fotoğrafları yıllarca yanınızdan ayırmayacağınız ve her zaman dönüp dönüp bakacağınız fotoğraflardır. Bu nedenle çekimlerin başarılı olması önemlidir. Ayrıca çekilen fotoğrafların kalitesinin de iyi olması gerekiyor. Sahip olduğumuz profesyonel fotoğraf makinelerimiz, ekipmanlarımız, birinci kalite çekim malzemelerimiz sayesinde en kaliteli fotoğrafları sizlere sunuyoruz.
Fotoğraf çekimlerinin süresi
Her profesyonel fotoğrafçı çekimleri olabildiğinde kısa tutmaya çalışır. Bu kısa sürelik çalışmada ihtiyaç duyulabilecek her türlü fotoğraf çekilmiş ve albüm oluşturulmuştur. Albüm çekimleri genel olarak 7-8 saat kadar sürer. Dış mekânlarda yapılan çekimlerin süresi ise ortalama 3 saat kadardır.

Düğün Hikayesi Çekimi

Profesyonel fotoğrafçı Fotoğraflarınızı ne zaman alabilirsiniz?
Düğün çekimleri tamamlandıktan sonra seçim yapabilmeniz için size içinde fotoğraflarınızın yer aldığı bir DVD gönderilir. Siz de bu DVD içerisinden fotoğraf seçimlerinizi yaparsınız. Seçimler yapıldıktan sonrada en geç 2 hafta içerisinde seçtiğiniz fotoğraflar hazır hale getirilir ve teslim edilir.